Χρήστες σε σύνδεση

1 Επισκέπτης, 0 Χρήστες

Αποστολέας Θέμα: Το φινάλε !!!  (Αναγνώστηκε 2216 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Giannis Mitropoulos

  • Διαχειριστής
  • *****
  • Μηνύματα: 1.147
  • Κάρμα: +48/-1
  • Φύλο: Άντρας
  • ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 2017.
    • Προφίλ
    • Αιωροπτερισμός στην Ελλάδα
Το φινάλε !!!
« στις: 2011, Ιούλιος 11, 21:48:13 μμ »
Ένα ακόμη Πρωτάθλημα τελείωσε με αρκετά καλές πτήσεις.
Η τελευταία ημέρα που ήταν και η μόνη που που δούλεψε το κομμάτι του κάμπου των Σερβίων ήταν αρκετά θεαματική για τους θεατές.

Η πολύ καλή και σταθερή απόδοση του Βαγγέλη Παπακώστα ήταν κατά την γνώμη μου η αποκάλυψη των αγώνων.
Μπράβο Βαγγέλη, σου εύχομαι να συνεχίσεις την ανοδική σου πορεία και να ανέβη ακόμα περισσότερο το επίπεδό σου.

Επίσης αξίζει ένα μεγάλο μπράβο και στον νεοεμφανισθέντα στην Α' κατηγορία Δημήτρη Ιωαννίδη για την προσπάθειά του, ήταν αρκετά μαχητικός και εντάχθηκε εύκολα στις πρωτόγνωρες γι' αυτόν συνθήκες του αγώνα, συνέχισε Δημήτρη με αργά προσεκτικά και σταθερά βήματα και η προσπάθειά σου θα σε ανταμείψει.

Η μετά από πολλά χρόνια επανεμφάνιση των συναθλητών μας από την Αερολέσχη Σερρών, ήταν μια ακόμα ευχάριστη και ελπιδοφόρα νότα στους αγώνες.

Θα ήθελα να τονίσω κάτι που μου είπε την βραδιά της λήξης των αγώνων παράγοντας της περιοχής, "Εσείς δεν πετάτε για να νικήσετε αλλά για να πετάξετε και όποιος νικήσει νίκησε" νομίζω ότι αυτές οι κουβέντες από τρίτους ανθρώπους δείχνουν το καλό και φιλικό κλίμα που επεκράτησε καθ' όλη την διάρκεια των αγώνων.

Και του χρόνου περισσότεροι και καλύτεροι!!!!!!!


SV1ATM....
Μια εβδομάδα πτήσεων σε αγώνες αξίζει το ίδιο με μήνες ελεύθερων πτήσεων, ως προς την εμπειρία.
Όροι χρήσης του φόρουμ..

Αποσυνδεδεμένος Σταμάτης Παπαγεωργίου

  • Πιλότος Α' Κατ.
  • *****
  • Μηνύματα: 543
  • Κάρμα: +4/-1
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • O Αιωροπτερισμός στη Θεσσαλονίκη.
Απ: Το φινάλε !!!
« Απάντηση #1 στις: 2011, Ιούλιος 13, 10:33:53 πμ »
Θέλω να ευχαριστήσω θερμά όλους αυτούς που με διάφορους τρόπους βοήθησαν στην διοργάνωση των αγώνων.
Ομαδικά και ατομικά.
Αμέτρητα τα θέματα στα οποία συνέβαλλαν.
Τοπικοί παράγοντες και διοργανωτές απέδειξαν έμπρακτα πόσο τέλεια και ολοκληρωμένα μπορούν να γίνουν τα πράγματα όταν υπάρχει καλή θέληση και αμοιβαία υποστήριξη.
Ένας μικρόκοσμος, ζωντανό παράδειγμα για να ζηλέψει κάθε κοινωνική όμαδα, έθνος, κοινοπολιτεία, οτιδήποτε. 
Τα λόγια με δυσκολία μπορούν να περιγράψουν την ποιότητα της διοργάνωσης. Κανένα πρόβλημα δεν έμεινε ανεπίλυτο, καμμία μέρα δεν πέρασε χωρίς πλήθος όμορφων στιγμών.
Οι τοπικοί παράγοντες, οι διοργανωτές, οι αθλητές και οι επισκέπτες καθημερινά έδωσαν με ιδεαλιστικά ιδανική απλότητα τον καλύτερο τους εαυτό, ζητώντας για μοναδικό αντάλαγμα την ποιότητα της συνύπαρξης και την αεραθλητική εξέλιξη όλων όσων συμετείχαν με οποιονδήποτε τρόπο στα δρώμενα.
Ένα ποίημα που οι στίχοι αποτελούνται αποκλειστικά από ονοματεπώνυμα.
Ευχαριστώ εκ βάθους καρδιάς.
Πέτα να σωθείς.

Αποσυνδεδεμένος Christos_Kanatas

  • Πιλότος Α' Κατ.
  • *****
  • Μηνύματα: 195
  • Κάρμα: +0/-0
  • Φύλο: Άντρας
  • Αφήστε τις δικαιολογίες και ελάτε στο βουνό!
    • Προφίλ
Απ: Το φινάλε !!!
« Απάντηση #2 στις: 2011, Ιούλιος 13, 11:10:05 πμ »
Συμφωνώ με τον Σταμάτη και τον Γιάννη, ένα μεγάλο μπράβο και ευχαριστίες και από μένα στην επιτροπή, στους τοπικούς παράγοντες και στους συναθλητές μου για το ζήλο και την αυταπάρνηση που επέδειξαν για τη τόσο επιτυχή διοργάνωση του φετινού πρωταθλήματος. Πάντα τέτοια και καλύτερα!

 

Powered by EzPortal