Χρήστες σε σύνδεση

37 Επισκέπτες, 0 Χρήστες

Αποστολέας Θέμα: Χελόου Μάλμο, δις ιζ Άθενς κόλινγκ  (Αναγνώστηκε 1534 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Γιώργος Μπίλλης

  • Πιλότος Β' Κατ.
  • ***
  • Μηνύματα: 592
  • Κάρμα: +2/-0
  • Φύλο: Άντρας
  • πεταει πεταει
    • Προφίλ
    • MAKE ME FLY
Χελόου Μάλμο, δις ιζ Άθενς κόλινγκ
« στις: 2013, Μάρτιος 14, 15:32:40 μμ »
Γεματος χαρα και περηφανια που θα μας ερθει φετος η γιουροβιζιον στη Σουηδια κατεβαινω την αλλη βδομαδα στα παρτια εδαφη. Στο θεμα πτησεων αντιματωπιζω μια μικρη τεχνικη δυσκολια (δεν εχω αετο) αλλα εμεις ως γνωστων δεν κολλαμε στις λεπτομερειες. Αμα τελικα δεν μου κατσει να εχω φτερο, το πολυ-πολυ να ερθω στο βουνο να κραταω το φαναρι. Αν και με τοσα τρελλαμενα γκομενακια στην απογειωση δυσκολα να εχω ελευθερο χερι. Για το φαναρι που λεγαμε. Μπικοζ γκρικ λοβερς αρ φορεβερ κτλ κτλ.

Τα τηλεφωνα μου δεν εχουν αλλαξει απο περσυ οποτε καντε κληση ΑΑΑβασανιστα. Θα ειμαι Αθηνα απο 24 Μαρτιου εως 5 Απριλιου.



Αποσυνδεδεμένος k1kostas

  • Ανώτατο μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 606
  • Κάρμα: +2/-6
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Χελόου Μάλμο, δις ιζ Άθενς κόλινγκ
« Απάντηση #1 στις: 2013, Μάρτιος 15, 21:49:37 μμ »
Mπορεις να "χρησιμοποιησεις" τον "δικο" μου αρκει να μην τον βγαλης αριστερο (κουμμουνιστη) η δεξιο (φασιστα)
σε πληροφορω οτι ειναι staight τα γκομενακια ξερουν, τα τρελλα γκομενακια επισης, εσυ;
ΕΙς Υγειαν

Αποσυνδεδεμένος Γιώργος Μπίλλης

  • Πιλότος Β' Κατ.
  • ***
  • Μηνύματα: 592
  • Κάρμα: +2/-0
  • Φύλο: Άντρας
  • πεταει πεταει
    • Προφίλ
    • MAKE ME FLY
Απ: Χελόου Μάλμο, δις ιζ Άθενς κόλινγκ
« Απάντηση #2 στις: 2013, Μάρτιος 16, 17:29:34 μμ »
Ευχαριστω για την ευγενικη παραχωρηση αν και ισως εχω προβληματα με ενα straight αετο, αυτος θα πεταει ευθεια και εγω θα "γερνω" ποτε δεξια και ποτε αριστερα καλε...

Θα ειδοποιησω τα γκομενακια για να μην υπαρξουν περαιτερω αμφιβολιες για τον αετο σου, πιστευω οτι εχουν καταλαβει ηδη οτι προκειται για βαρβατο πουλι.

 

Powered by EzPortal