Χρήστες σε σύνδεση

4 Επισκέπτες, 0 Χρήστες

Αποστολέας Θέμα: Χαρακας  (Αναγνώστηκε 2019 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Γιώργος Μπίλλης

  • Πιλότος Β' Κατ.
  • ***
  • Μηνύματα: 592
  • Κάρμα: +2/-0
  • Φύλο: Άντρας
  • πεταει πεταει
    • Προφίλ
    • MAKE ME FLY
Χαρακας
« στις: 2015, Ιούνιος 22, 09:23:36 πμ »
Χελοου μποις εντ γκερλς,

Εχω μια ερωτησουλα σχετικα με μια τοποθεσια στην Αττικη, ισως καποιος απο εσας να εχει εμπειρια και να μπορει να μου απαντησει. Αναφερομαι στο Χαρακα ο οποιος βρισκεται μεταξυ Σουνιου και Αγιας Μαρινας. Υπαρχει καποιος που εχει πεταξει εκει; Προσφερεται το μερος; Αξιζει; Μπορει καποιος να τρελλανει τα γκομενακια κανοντας πτηση εκει;



Αποσυνδεδεμένος Giannis Mitropoulos

  • Διαχειριστής
  • *****
  • Μηνύματα: 1.147
  • Κάρμα: +48/-1
  • Φύλο: Άντρας
  • ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 2017.
    • Προφίλ
    • Αιωροπτερισμός στην Ελλάδα
Απ: Χαρακας
« Απάντηση #1 στις: 2015, Ιούνιος 22, 20:54:51 μμ »
Φωτό απο τον λόφο πίσω απο τον χάρακα.
Πρέπει να ανέβης με τα πόδια ή με γάΐδαρο.

SV1ATM....
Μια εβδομάδα πτήσεων σε αγώνες αξίζει το ίδιο με μήνες ελεύθερων πτήσεων, ως προς την εμπειρία.
Όροι χρήσης του φόρουμ..

Αποσυνδεδεμένος Γιώργος Μπίλλης

  • Πιλότος Β' Κατ.
  • ***
  • Μηνύματα: 592
  • Κάρμα: +2/-0
  • Φύλο: Άντρας
  • πεταει πεταει
    • Προφίλ
    • MAKE ME FLY
Απ: Χαρακας
« Απάντηση #2 στις: 2015, Ιούνιος 27, 16:28:31 μμ »
Ρωταω γιατι εμενα μου ειπαν οτι ανεβαινει αμαξι μεχρι την κορυφη. Εχεις παει εκει Γιαννη?

Αποσυνδεδεμένος Giannis Mitropoulos

  • Διαχειριστής
  • *****
  • Μηνύματα: 1.147
  • Κάρμα: +48/-1
  • Φύλο: Άντρας
  • ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 2017.
    • Προφίλ
    • Αιωροπτερισμός στην Ελλάδα
Απ: Χαρακας
« Απάντηση #3 στις: 2015, Ιούλιος 07, 10:49:52 πμ »
Εγώ ξέρω ότι δεν υπάρχει δρόμος, μάλλον για να είμαι ποιό σωστός δεν υπήρχε πρίν απο 20+ χρόνια.
Μπορεί να υπάρχει τώρα, δεν το ξέρω
SV1ATM....
Μια εβδομάδα πτήσεων σε αγώνες αξίζει το ίδιο με μήνες ελεύθερων πτήσεων, ως προς την εμπειρία.
Όροι χρήσης του φόρουμ..

Αποσυνδεδεμένος Γιάννης Βασάκης

  • Πιλότος Β' Κατ.
  • ***
  • Μηνύματα: 266
  • Κάρμα: +4/-0
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Χαρακας
« Απάντηση #4 στις: 2015, Ιούλιος 08, 11:13:38 πμ »
σαν σκελετος απο ντουλαπα βγαινω, σας χαιρετω και απαντω...Γιωργο, δεν υπαρχει τιποτα ιδιαιτερο εκει..η φωτο μαλιστα του Γιαννη ειναι πανω απο 20 χρονια πισω..καμμια σχεση με το σημερα..την εποχη αυτης της φωτο και συγκεκριμενα το 1992 ειχα πεταξει απο εκει με το μινιμουμ..υπηρχε μια φρεσκοστρωμενη ασφαλτος κατηφορικη ελαφρως και χωρις σπιτια και απογειωθηκα απο εκει..τα χωραφια που βλεπεις ομως δεν εκαναν ουτε τοτε για προσγειωση..κολωνες ΔΕΗ τα εκοβαν στα καλυτερα σημεια..σημερα υπαρχουν και κτισματα διασπαρτα και ενα τεραστιο παρκινκ σκαφων κατω απτον δρομο και παραλια τιγκα στον κοσμο και στενη...γενικως ..μην ασχολεισαι... :sm_wink:ξαναμπαινω στην ντουλαπα... :msnpano:

Αποσυνδεδεμένος sotkon

  • Απλό μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 38
  • Κάρμα: +0/-0
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Χαρακας
« Απάντηση #5 στις: 2015, Ιούλιος 08, 14:11:55 μμ »
εκει ανεβαινεις ειναι ενας (κατα καποιο τροπο) χωματοδρομος που επιτρεπει  τα αυτοκινητα να ανεβουν μεχρι εκει. Αλλα οι συγκεκριμενοι πανε για κυνηγι κ οχι για αετο. Αλλα αφου μας λεει ο σκελετος/ντουλαπα  :sm_biggrin: οτι υπαρχουν κολωνες της δεη φανταζομαι εχετε δει καθαρα δευτερα χαρταετους.. κουρελια πανω σε συρματα....

 

Powered by EzPortal