Χρήστες σε σύνδεση

116 Επισκέπτες, 0 Χρήστες

Αποστολέας Θέμα: Προσκληση στους αγωνες  (Αναγνώστηκε 3445 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Γιώργος Μπίλλης

  • Πιλότος Β' Κατ.
  • ***
  • Μηνύματα: 592
  • Κάρμα: +2/-0
  • Φύλο: Άντρας
  • πεταει πεταει
    • Προφίλ
    • MAKE ME FLY
Προσκληση στους αγωνες
« στις: 2008, Μάρτιος 16, 22:47:44 μμ »
Το προηγουμενο καλοκαιρι ειχα πει οτι θα προσπαθουσα να κατεβω στους αγωνες και να φερω και κανα Σουηδο απο την λεσχη μου, αλλα λογω δουλειας δεν κατεβηκα (και οι Σουηδοι εκατσαν στ'αυγα τους).

Αυτο το καλοκαιρι ομως θα κατεβω (κανονισμενη η αδεια) και ηδη εχουν εκδηλωσει ενδιαφερον καποιοι φιλοι απο την λεσχη. Δεν εχω αναρτησει προσκληση στο δικο μας φορουμ, και δεν θα το κανω πριν ρωτησω δυο-τρια πραγματα απο την οργανωτικη επιτροπη μεσω αυτου του φορουμ.

Κατ'αρχας οι ημερομηνιες που εχουν αναρτηθει στο "δημοσιο βημα" ειναι 11 με 19 Ιουλιου αλλα ακομα δεν εχουν ανακοινωθει επισημα στους "αγωνες". Να υποθεσω οτι δεν θα αλλαξουνε;

Επισης θα ηθελα να ξερω αν υπαρχει η δυνατοτητα να φιλοξενηθουνε 6 ή 7 ατομα στον ξενωνα, δηλαδη να μην πληρωσουν διαμονη σε ενα ξενοδοχειο. Ο λογος που ρωταω ειναι οτι αυτοι οι πιλοτοι θα κατεβουνε με μινιβαν στην Ουγγαρια για να πεταξουνε, και απο εκει στην Βουλγαρια. Για να εχουν λογο και αφορμη να κανουν αλλα 400 χλμ και να φτασουν μεχρι τα Σερβια θα ελπιζουν (χωρις οι ιδιοι να το εχουν θεσει βεβαια) οτι η διαμονη θα ειναι δωρεαν οπως και για τους αλλους συμμετεχοντες.   

Τελος θα ηθελα να επιβεβαιωσω οτι η συμμετοχη στους αγωνες ειναι πληρωμενη απο την Ομοσπονδια και οτι δεν θα τους ζητηθει καποιο ποσο για ασφαλιση (την οποια την εχουνε ηδη απο την Σουηδηκη Ομοσπονδια).

Αν τελικα ερθουν μεχρι τα Σερβια, εχουν συζητησει να μεινουν 3 - 4 μερες. Πειτε μου αν ολα ειναι ενταξει να αναρτησω προσκληση στην λεσχη μου ή αν κατι ενδεχεται να αλλαξει.   



Με αγωνιστικους χαιρετισμους,

Ο Ξενιτεμενος



Αποσυνδεδεμένος Giorgos Kapsimalis

  • Πιλότος Α' Κατ.
  • *****
  • Μηνύματα: 456
  • Κάρμα: +14/-1
  • Φύλο: Άντρας
  • Pilotino on Board
    • Προφίλ
Απ: Προσκληση στους αγωνες
« Απάντηση #1 στις: 2008, Μάρτιος 18, 00:08:09 πμ »
Γειά σου μετανάστη  :D

Οι ημερομηνίες των αγώνων στα Σέρβια είναι όντως 11-19 Ιουλίου.
Για την φιλοξενία δεν γνωρίζω να σου απαντήσω, μπορώ να μιλήσω αύριο όμως με Λιλλιαν.

Αν ζοριστούμε πάντως παίζουν και σκηνές.

Γιώργος

Αποσυνδεδεμένος Λίλλιαν Λεμπλάνκ

  • Μέλος Δ.Σ.
  • *****
  • Μηνύματα: 24
  • Κάρμα: +2/-0
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Προσκληση στους αγωνες
« Απάντηση #2 στις: 2008, Μάρτιος 18, 17:49:10 μμ »
Καλημέρα Γιώργο,

Βεβαίως και μπορείς να καλέσεις τους Σουηδούς να έρθουν στο Πρωτάθλημά μας που διοργανώνουμε από 11 έως και 19 Ιουλίου 2008.  Εγγραφές θα ξεκινήσουν από τις 10 Ιουλίου και 1η αγωνιστική είναι η 11η Ιουλίου - τελευταία 19η Ιουλίου με απονομή το βράδυ.

Το Πρωτάθλημα θα γίνει στα Σέρβια και μπορούν να φιλοξενηθούν οι ξένοι στον ξενώνα που μένουν και οι Ελληνες πιλότοι χωρίς χρέωση.
Υπάρχουν τουαλέτες και ζεστό νερό.   Επίσης υπάρχει άφθονος χώρος να στήσουν και πάρα πολλές σκηνές στον χώρο του ξενώνα και της Γραμματείας.

Ολοι οι συμμετέχοντες θα πληρώσουν 30 ευρώ ως Δικαίωμα Συμμετοχής στον αγώνα για όλες τις ημέρες.  Ασφάλιση έναντι τρίτων θα είναι ''μάλλον'' 13 ευρώ πάλι, ανά άτομο, (θα ξέρω ακριβώς αφού μιλήσω με την ασφάλεια για το κόστος φέτος).  Εάν οι ξένοι είναι ήδη ασφαλισμένοι έναντι τρίτων και έχουν χαρτί από την ασφάλειά τους στα Αγγλικά τότε φυσικά και δεν θα πληρώσουν.  Θα πρέπει να φέρουν μαζί τους και τα IPPI cards.

Ελπίζω να έρθουν πολλοί.

Θα χαρούμε να τους δούμε.

Στην διάθεσή σου για κάθε διευκρίνιση/πληροφορία

Λίλλιαν Λεμπλάνκ

 :D

Αποσυνδεδεμένος Γιώργος Μπίλλης

  • Πιλότος Β' Κατ.
  • ***
  • Μηνύματα: 592
  • Κάρμα: +2/-0
  • Φύλο: Άντρας
  • πεταει πεταει
    • Προφίλ
    • MAKE ME FLY
Απ: Προσκληση στους αγωνες
« Απάντηση #3 στις: 2008, Μάρτιος 19, 15:50:20 μμ »
Καλημερα Λιλλιαν,

Δωσε μου σε παρακαλω ενα σταθερο να σε παρω καποια ωρα που σε βολευει για να σε ρωτησω κανα-δυο πραγματακια ακομα. Αν θες να το στειλεις με e-mail η διευθυνση μου ειναι  billis.yorgos@gmail.com

Γιωργος

Αποσυνδεδεμένος Γιώργος Μπίλλης

  • Πιλότος Β' Κατ.
  • ***
  • Μηνύματα: 592
  • Κάρμα: +2/-0
  • Φύλο: Άντρας
  • πεταει πεταει
    • Προφίλ
    • MAKE ME FLY
Απ: Προσκληση στους αγωνες
« Απάντηση #4 στις: 2008, Μάρτιος 23, 12:47:57 μμ »
Η προσκληση εχει ηδη δημοσιευθει. Ας ελπισουμε οτι θα υπαρξει ανταποκριση.

 

Powered by EzPortal