Χρήστες σε σύνδεση

11 Επισκέπτες, 0 Χρήστες

Αποστολέας Θέμα: οργανωση πτησεων απο17-8-13 στην ΕΔΕΣΣΑ  (Αναγνώστηκε 1598 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ANTONIS

  • Πιλότος Α' Κατ.
  • *****
  • Μηνύματα: 58
  • Κάρμα: +0/-0
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
οργανωση πτησεων απο17-8-13 στην ΕΔΕΣΣΑ
« στις: 2013, Αύγουστος 07, 19:36:35 μμ »
λεω να προτεινω σε οποιον ψηνετε ενα FLY TOUR αρχιζοντας απο το ΣΚ στις17-8-13 στην ΕΔΕΣΣΑ και στις γυρω περιοχες.
Τι λετε?



Αποσυνδεδεμένος Πέτρος Φούντας

  • Πιλότος Β' Κατ.
  • ***
  • Μηνύματα: 100
  • Κάρμα: +0/-0
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: οργανωση πτησεων απο17-8-13 στην ΕΔΕΣΣΑ
« Απάντηση #1 στις: 2013, Αύγουστος 09, 12:41:02 μμ »
Ειμαι μεσα

Αποσυνδεδεμένος Πέτρος Φούντας

  • Πιλότος Β' Κατ.
  • ***
  • Μηνύματα: 100
  • Κάρμα: +0/-0
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: οργανωση πτησεων απο17-8-13 στην ΕΔΕΣΣΑ
« Απάντηση #2 στις: 2013, Αύγουστος 09, 19:49:08 μμ »
Mετά την διαμονή μου στο συγκεκριμένο μέρος πέρισυ τον 15Αυγουστο, να προσθέσω τις εξής πληροφορίες:

Η προσγείωση είναι στο ανεμοδρόμιο Εδεσσας, όπου υπάρχει ξενοδοχείο του ανεμοδρομίου όπου διαμένουν όλων των ειδών ιπτάμενοι. Τα δωμάτια είναι εκπληκτικά και το φαγητό φανταστικό. Απο τις περσινές χρεώσεις το δίκλινο στοιχίζει 40 ευρω ( 20 ευρω το ατομο )  και φέτος έχουν κατασκευάσει πισίνα .


Επίσης στο ανεμοδρόμιο υπάρχει χώρος για καμπινγκ οπου μενουν μερικοι παραπεντάδες, υπάρχει νερό και ρεύμα αλλά δεν υπάρχει τουαλέτα.

Παράλληλα υπάρχει η δυνατότητα πτήσης με διθέσιο ανεμόπτερο με πολύ φτηνο αντίτιμο (νομίζω 15 ευρω)

Αν μαζευτούμε πολλοί , μπορούμε να εξασφαλίσουμε καλές τιμές  διαμονής-διατροφής και να περιορίσουμε το κόστος μετακίνησης.

Ο χώρος πιστεύω ότι άνετα μπορεί να αναδειχτεί σε ένα κέντρο πτήσεων ισάξιο αυτών στο εξωτερικό που ονειρευόμαστε κάποτε να επισκεφθούμε. Η υποδομή υπάρχει και μένει η δικιά μας παρουσία.
« Τελευταία τροποποίηση: 2013, Αύγουστος 09, 20:01:04 μμ από Πέτρος Φούντας »

 

Powered by EzPortal